Kullanım Koşulları

SigortaPrime.Com internet sitesi, Türkiye’de sigortacılık sektöründe var olan ürün, hizmet, faaliyet, kişi, kurum ve kuruluşlar hakkında ziyaretçilerine bilgi sağlayan ve bunun karşılığında ziyaretçilerinden hiçbir ücret talep etmeyen internet sitesidir. SigortaPrime.Com internet sitesini ziyaret etmeniz ve site içeriklerini kullanmanız aşağıda yer alan kullanım koşullarını kabul ettiğinizin beyanıdır.

 

SigortaPrime.Com internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin içeriklerin vs. kullanılması sebebiyle, gerçekleşecek sözleşmelerin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. SigortaPrime.Com, gerçekleşebilecek sözleşmelerin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

SigortaPrime.Com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 

SigortaPrime.Com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Bu internet sitesi SigortaPrime.Com’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. SigortaPrime.Com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

Güncel bilgiye erişim, maddi ve manevi olabilecek kayıpların önüne geçilmesi adına SigortaPrime.Com, internet sitesini ziyaret eden kullanıcılar için, profesyonel bir sigorta uzmanı ile görüşüp bilgi alış-verişinde bulunmaları gerekmektedir.

 

SigortaPrime.Com internet sitesi, sitede yer alan kişi, kurum ve kuruluşlar ile üçüncü şahısların yapacağı tüm ticari anlaşmalar ve diğer tüm anlaşmazlıklardan dolayı sorumlu tutulamaz.

 

SigortaPrime.Com internet sitesi ziyaretçisini, ziyaretçinin talebi üzerine yetkili bir sigorta acentesine yönlendirebilir, bilgilerini paylaşabilir. Bu paylaşım sonucunda oluşabilecek ticari anlaşmalar ve diğer tüm anlaşmazlıklardan dolayı sorumlu tutulamaz.

 

SigortaPrime.Com internet sitesine erişim sağladığınız cihazınıza tanımlama bilgileri yerleştirebilir ve bunlara erişebilir. Bu tanımlama bilgileri reklam ağlarında hedef reklam kitlesi yaratmada kullanılmaktadır. Tanımlama bilgilerinin nasıl devre dışı bırakılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için sigortaprime.com/cerez-politikasi adresini ziyaret edebilirsiniz. 

 

E-mail listemizden ayrılmak için size gönderilen emailin altındaki “listeden ayrılmak için buraya tıklayın” yazısına tıklayabilir veya  info@sigortaprime.com adresine email yollayarak listeden ayrılmayı talep edebilirsiniz.

 

Kullanım Koşulları ile ilgili tüm soru ve görüşlerinizi bize iletmek için bizimle aşağıdaki adreste belirtilen iletişim yollarından birini kullanabilirsiniz: sigortaprime.com/iletisim