Hakkımızda

Sigorta Prime; 20 Ağustos 2018’de; sigorta ürünleri hakkında bilgi edinmek, sigorta hizmeti satın almak isteyen ziyaretçilerini, ülkemizde faaliyet gösteren sigorta şirketlerinin sektörde yetkin, uzman ve yetkili sigorta acenteleri ile buluşturmak amacıyla kurulmuş internet portalıdır.

 

“Sigortalı Olmanın Dünyası” felsefesi ile kurulan Sigorta Prime; ziyaretçilerinin talebi üzerine, alanında uzman, yetkin ve yetkili sigorta acenteler tarafından sigorta ürünleri hakkında kapsamlı bilgi ve hizmet sağlamaya yönelik güçlü bir organizasyon yapısına sahiptir.
Güçlü bir marka çatısı altında kurulan Sigorta Prime her biri alanında uzman, yetkin çalışanları ile başarılı bir organizasyon yapısına sahiptir.
Sigorta Prime; kurumsal değerinin sürekli artmasını sağlayan politikalarına sıkı sıkıya bağlılık göstermektedir. Bilgi ve hizmet talep eden ziyaretçilerine, birlikte çalıştığı yetkili sigorta acentelerine faaliyet geliştirme, planlama, risk yönetimi aşamalarında düzenli olarak, zamanında ve kapsamlı bilgi edinmesini sağlamaktadır.

 

Sigorta Prime; sigortacılık sektöründe pozisyonunu güçlendirmek, ziyaretçilerine avantajlar, kapsamlı bilgi ve ekonomik hizmet alım fırsatlarını sunma isteğindedir.

En uygun fiyatlarla poliçenizi satın alın!

Formu doldurun, teklifleri değerlendirin, poliçenizi satın alın!